MONDAYTUESDAYWEDNESDAYTHURSDAYFRIDAYSATURDAYSUNDAY
09.00 - 10.00Strength and Mobility09.45 - 10.30
Tara Stewart


Gymnastics10.00 - 11.00
Fun Gym
10.00 - 11.00Gymnastics10.00 - 11.00
Kinder Gym
Karate
Beginners
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00Gymnastics11.15 - 12.00
Wrigglers
Karate
Advanced
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00Gymnastics15.30 - 16.10
Fun Gym


Gymnastics15.30 - 16.10
Club Badges


Gymnastics16.15 - 17.00
Gym Skills
Gymnastics15.30 - 16.10
Gym Skills


Gymnastics15.30 - 16.10
Fun Gym


Gymnastics16.15 - 17.00
Girls Club Badges
Gymnastics15.30 - 16.10
Gym Skills


Gymnastics15.30 - 16.10
Fun Gym


Gymnastics16.15 - 17.00
Gym Skills


Gymnastics16.15 - 17.00
Fun Gym
16.00 - 17.00Judo
Under 10 years
16.30 - 18.00
Beginners


Boxing17.00 - 19.00
Ricky Sullivan


Group Fitness
Metafit
18.00 - 18.30
Amanda Pepper


Judo
Open Age Group
18.00 - 19.30
17.00 - 18.00Mixed Martial Arts17.00 - 19.00
Jamahl Brine


Group Fitness
Metafit
18.00 - 18.30
Amanda Pepper


Mixed Netball18.30 - 20.00
Boxing17.00 - 19.00
Ricky Sullivan


Karate18.00 - 20.00
Stuart Grey
Mixed Martial Arts17.00 - 19.00
Jamahl Brine
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

MONDAYTUESDAYWEDNESDAYTHURSDAYFRIDAYSATURDAYSUNDAY
10.00 - 11.00Gymnastics10.00 - 11.00
Kinder Gym
Gymnastics10.00 - 11.00
Fun Gym
11.00 - 12.00Gymnastics11.15 - 12.00
Wrigglers
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00Gymnastics15.30 - 16.10
Fun Gym


Gymnastics15.30 - 16.10
Club Badges


Gymnastics16.15 - 17.00
Gym Skills
Gymnastics15.30 - 16.10
Gym Skills


Gymnastics15.30 - 16.10
Fun Gym


Gymnastics16.15 - 17.00
Girls Club Badges
Gymnastics15.30 - 16.10
Gym Skills


Gymnastics15.30 - 16.10
Fun Gym


Gymnastics16.15 - 17.00
Gym Skills


Gymnastics16.15 - 17.00
Fun Gym
16.00 - 17.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Wednesday

Friday

MONDAYTUESDAYWEDNESDAYTHURSDAYFRIDAYSATURDAYSUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAYTUESDAYWEDNESDAYTHURSDAYFRIDAYSATURDAYSUNDAY
18.00 - 19.00Mixed Netball18.30 - 20.00
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Monday

MONDAYTUESDAYWEDNESDAYTHURSDAYFRIDAYSATURDAYSUNDAY
17.00 - 18.00Boxing17.00 - 19.00
Ricky Sullivan
Boxing17.00 - 19.00
Ricky Sullivan
18.00 - 19.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Thursday

MONDAYTUESDAYWEDNESDAYTHURSDAYFRIDAYSATURDAYSUNDAY
10.00 - 11.00Karate
Beginners
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00Karate
Advanced
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00Karate18.00 - 20.00
Stuart Grey
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Saturday

MONDAYTUESDAYWEDNESDAYTHURSDAYFRIDAYSATURDAYSUNDAY
16.00 - 17.00Judo
Under 10 years
16.30 - 18.00
Beginners
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00Judo
Open Age Group
18.00 - 19.30
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Thursday

MONDAYTUESDAYWEDNESDAYTHURSDAYFRIDAYSATURDAYSUNDAY
17.00 - 18.00Mixed Martial Arts17.00 - 19.00
Jamahl Brine
Mixed Martial Arts17.00 - 19.00
Jamahl Brine
18.00 - 19.00
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

MONDAYTUESDAYWEDNESDAYTHURSDAYFRIDAYSATURDAYSUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAYTUESDAYWEDNESDAYTHURSDAYFRIDAYSATURDAYSUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAYTUESDAYWEDNESDAYTHURSDAYFRIDAYSATURDAYSUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAYTUESDAYWEDNESDAYTHURSDAYFRIDAYSATURDAYSUNDAY
18.00 - 19.00Group Fitness
Metafit
18.00 - 18.30
Amanda Pepper
Group Fitness
Metafit
18.00 - 18.30
Amanda Pepper
Click on the class name to get additional info

Monday

Thursday

MONDAYTUESDAYWEDNESDAYTHURSDAYFRIDAYSATURDAYSUNDAY
09.00 - 10.00Strength and Mobility09.45 - 10.30
Tara Stewart
10.00 - 11.00
Click on the class name to get additional info

Friday

MONDAYTUESDAYWEDNESDAYTHURSDAYFRIDAYSATURDAYSUNDAY
Click on the class name to get additional info